Tworzenie i realizacja realizacja programów opieki nad zwierzętami

Tworzenie i realizacja programów opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt – zapraszamy na szkolenie
Szkolenie jest skierowane do pracowników gmin wiejskich i wiejsko-miejskich. Organizatorem jest Fundacja Wspomagania Wsi. Szkolenie odbędzie się w piątek, 10 grudnia w godzinach 9:30 – 13:30

Czego dowiedzą się Państwo podczas szkolenia?

Szkolenie poprowadzi dr Agnieszka Gruszczyńska, ekspertka w zakresie prawa zwierząt, na co dzień współpracująca z Fundacją Zwierz. Przedstawi Państwu przepisy dotyczące zadań gmin w zakresie tworzenia programów opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt, a także wybrane orzeczenia sądów. Omówi dobre praktyki w zakresie organizacji opieki i zapobiegania bezdomności zwierząt. Odniesie się do przykładowych postanowień programów obowiązujących w gminach i zaprezentuje możliwości wprowadzenia nowych rozwiązań.

Szkolenie jest bezpłatne.

Szkolenie odbędzie się na platformie Zoom. Udział nie wymaga włączenia kamery i mikrofonu. Pytania będzie można zadawać na czacie. Udział będzie możliwy tylko dla zgłoszonych uczestników. Po poprawnym wypełnieniu formularza otrzymają Państwo wiadomość e-mail z technicznymi informacjami dotyczącymi dołączenia do szkolenia.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. W przypadku wątpliwości prosimy o napisać do organizatorki na adres kmalecka@fww.pl.

Z Wyrazami Szacunku
Klara Malecka

Zgłoszenia prosimy przesyłać do piątku, 6 grudnia (włącznie).

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Fundację Wspomagania Wsi.

Przetwarzanie danych osobowych:

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się pod linkiem www.fundacjawspomaganiawsi.pl/idpdo.pdf
Dane uczestnika
Zgodę na przesyłanie newsletterów mogę w każdej chwili wycofać pisząc na adres rodo@fww.pl.